Demstart Ön Muhasebe Programı

Demstart Ön Muhasebe Programı

DemStart Ön Muhasebe Programı;
Stok ,Cari ,Fatura, Ödeme Tahsilat ve Raporlama Mödüllerinden Oluşur.

NOT: Programımız yeni ekran tasarımına kavuştu. Ayrıca yeni bir çok özellik eklendi.

Programda kayıt sınırı yoktur.  İstediğiniz kadar  cari, stok açabilir, fatura kayıt girebilirsiniz.Herşeyi anında excele aktarabilirsiniz. Çıktıları kendinizde görsel olarak tasarlayabilirsiniz.

Satış, Alım, iade faturalarının girişini yapabilirsiniz. Girmiş olduğunuz Faturaların raporlarını alabilirsiniz. Aylık ne kadar fatura kesmişim, bu ay ne kadar kdv görünüyor gibi.

Cari kartları acarken iletişim bilgilerinden, banka bilgisine kadar tüm bilgilerini girebilir, özel kod alanları ile ayrıca istediğiniz gruplamaları yapabilirsiniz. Cari hareket olarak devir ve virman işlemleri , borc-alacak dekontları girebilirsiniz. Ürün ve cari arama çok kolaydır. İstediğinzi alandan ve içinden kelimeden stok yada cari bulabilirsiniz.

Stok kartında stok kodu ve adı dışında, marka, grup kodu ve üretici gibi alanları doldurarark fatura hareketlerinde bu alanlara göre hareket raporu alabilirsiniz.

Toplu borc-alacak raporu, cari ekstre , stok raporu alabilirsiniz.  Cari hareket ekranında dekont girerek aldığınız tahsilatları yada yaptığınız ödemeleri girebilirsiniz. Dolayısıyla cari takip yapabilirsiniz.

 

 

PDF tanıtım dosyasını indirmek için modülleri  Tıklayınız

Fiyat 249 TL + KDV

 

Cari Ekran

Stok Ekranı

Fatura Ekranı

 

 

 

 

 

Ödeme – Tahsilat Ekranı

Yazar hakkında

Güney Uzun administrator