Fatura Kesme Programı – Demstart Muhasebe Programı

Fatura Kesme Programı – Demstart Muhasebe Programı

DemStart Fatura Kesme Programı ; Stok ,Cari, Fatura, Ödeme Tahsilat ve Raporlama Mödüllerinden Oluşur.

Programda kayıt sınırı yoktur.  İstediğiniz kadar  cari, stok açabilir, fatura kayıt girebilirsiniz.Herşeyi anında excele aktarabilirsiniz. Çıktıları kendinizde görsel olarak tasarlayabilirsiniz.

Satış, Alım, iade faturalarının girişini yapabilirsiniz. Girmiş olduğunuz Faturaların raporlarını alabilirsiniz. Aylık ne kadar fatura kesmişim, bu ay ne kadar kdv görünüyor gibi. Dovizli fatura kesebebilirsiniz. Birden fazla kdv oranlarına göre fatura işleyebilirsiniz. Faturada ürün girerken kurunu belirterek TL olarak fatura yazdırabilirsiniz. Fatura modülünde herhangi bir kayıt sınırı yoktur. Fatura kesmeden önce ön izleme yapabilirsiniz. fatura kesme programı esnek yapısı ile kendinizde fatura dizaynını yapmanıza olanak verir.

Cari kartları acarken iletişim bilgilerinden, banka bilgisine kadar tüm bilgilerini girebilir, özel kod alanları ile ayrıca istediğiniz gruplamaları yapabilirsiniz. Cari hareket olarak devir ve virman işlemleri , borc-alacak dekontları girebilirsiniz. Ürün ve cari arama çok kolaydır. İstediğinzi alandan ve içinden kelimeden stok yada cari bulabilirsiniz.Değişik para birimi ve kdv oranlarını ile cari takip edebilirsiniz. Herhangi bir cari kart kayıt sınırı yoktur.

Stok kartında stok kodu ve adı dışında, marka, grup kodu ve üretici gibi alanları doldurarark fatura hareketlerinde bu alanlara göre hareket raporu alabilirsiniz. Acılış mıktarı girebilirsiniz. Değişik para birimi ve kdv oranlarını ile stok takip edebilirsiniz.Herhangi bir stok kart kayıt sınırı yoktur.

Toplu borc-alacak raporu, cari ekstre , stok raporu alabilirsiniz.  Cari hareket ekranında dekont girerek aldığınız tahsilatları yada yaptığınız ödemeleri girebilirsiniz. Dolayısıyla cari takip yapabilirsiniz. Ödemelerinizi nakit, banka, kredi kartı, çek, senet gibi türlere göre kaydedebilirsiniz.

Programımızda yedekleme oldukca kolaydır. Bir flash disk vasitasi ile fatura kesme programı klasorunu kopyalayarak yedek alabilirsiniz. Fatura kesme programı kolay kullanımlı muhasebe programı olarak tüm windows sürümlerinde sorunsuz çalışır.

Programımızı aldıktan sonra isterseniz üst versiyonlara ödediğiniz ücret dikkate alınarak geçebilirsiniz.

 

Fatura Kesme Programının Demo

 

 

 

PDF tanıtım dosyasını indirmek için modülleri  Tıklayınız

Fiyat 279 TL + KDV

 

 

Yazar hakkında

dem administrator