Hizmetlerimiz

Yazılım

Firmamız Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları özel programların hazırlanması konusunda da hizmet vermektedir. Demsoft Yazılım, bilgi birikimi ve deneyimi ile firmanız için gerekli olan en stabil yazılımları üretmektedir. Teknolojik gelişmelere uygun, firmaların istek ve talepleri doğrultusunda sektörel, özel yazılımlar geliştirmekte ve firmalara özel proje danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Geliştirilen projelere eğitim ve destek hizmetlerini de birlikte yürütmekteyiz.

Neden özel yazılım?
Her kuruluşun kendine özgü işleyişi ve ihtiyaçları vardır. Bu işleyiş, ihtiyaç firmaların alışkanlıklarından ve hedeflerinden dolayı hepsinde farklılık gösterir. Maksimum başarıyı elde etmek için kuruluşun hedeflerine en uygun yöntemi bulmak gerekir. Bundan dolayıdır ki işleyişi kolaylaştırmak ve rutin hale getirmek için bir araca gereksinim vardır. Genellikle araç olarak bilişim ortamı ve yazılımlar kullanılır. Standart üretilmiş yazılımlar firmanın işleyişine ve ihtiyaçlarına yeterli gelmeyebilir veya karşılık bulmayabilir. Öyleyse, firmalara fayda sağlayacak, bütün bu alışkanlıkları ve hedeflerini karşılayacak kendine özgü özel yazılımlara sahip olması gerekir.

Özel uygulama yazılımları İçinde bulunduğumuz bu dönemde, dünya üzerinde çok kullanılmakta olan ürün tanıtımı ve bayi uygulama yazılımları, ülkemizde de kıymet bulmaktadır. Özel uygulama yazılımları günümüz dünyasında artık bir zorunluluk olmuştur.

Şirketinize Özel Yazılım Çözümleri
Her Sektördeki şirketin ihtiyaçları farklıdır. Paket program olarak ortaya sürülen yazılımların ihtiyaçları tam olarak karşılaması beklenemez. Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlar üretiyoruz. Bunun için gerekli analizleri yaparak, iş akışlarını planlıyor, tasarlıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Böylece sizin programa uyum sağlamanızı değil, programın sizin taleplerinize uymasını sağlıyoruz.

Özel yazılımın avantajlarından bazıları;
Paket yazılımlara göre Fiyat-Performans avantaj sağlamaktadır. En yeni ve ihtiyaçlarınıza en uygun olabilecek teknolojinin kullanılması.
Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre ölçeklenebilir olması.
Etkin ve sürekli teknik destek sağlanabilmesi.
Geliştirilmeye her zaman açık olması.

Özel Yazılım – Proje Danışmanlık Hizmetlerimiz
Geliştirilen yazılım ve sunulan proje hizmetleri ile öncelikli hedeflerimiz;
Sektörün gelişmesi ve kalkınması
Performans ve verimliliğin artırılması
Kontrol ve denetim mekanizmalarının güçlenmesi
Kaliteden taviz vermeden, iş gücü ve maliyeti azaltmaktır
Aşağıdaki ana başlıklar altında, özel yazılım çözümleri ve proje danışmanlık hizmetleri sunmaktayız;
Özel Yazılımlar
Sektörel Yazılımlar
İnternet üzerinden online kullanılan yazılımlar
Ayrıca firmaların talep ve istekleri doğrultusunda web tasarım hizmetleri de sunmaktayız. Özel yazılım ve proje hizmetlerinin teslim süreleri ve maliyeti; uzman kadromuzun yaptığı analiz çalışmaları sonunda belirlenmektedir.

Özel yazılım ve diğer hizmetlerimiz aşağıdaki belirtilen ölçütler doğrultusunda sunulmaktadır.
Proje anlaşma koşulları, yazılı bir sözleşme ile teyit altına alınacaktır.
Proje maliyetinin belirlenen yüzde oranında peşinatı alınacaktır.
Sözleşmede proje ödemelerin takvimi yer alacaktır.
Sözleşmede projenin teslimat planı yer alacaktır.

Proje anlaşması sağlandıktan sonra, işverenin projeden vazgeçmesi durumunda; peşinat iadesi söz konusu olmayacaktır. Anlaşmanın sağlanması ile birlikte, proje içinde yer almayan istek ve talepler karşılıklı olarak değerlendirilerek sonuca bağlanacaktır. Özel yazılım hizmetleri adı altında geliştirilecek projeler; firma talep ve beklentileri doğrultusunda yapılacak analiz çalışmalarına bağlı olarak, değerlendirilecek ve teklif halinde sunulacaktır. Geliştirilecek projelerin işe, taleplere, beklentilere uygun olmasının yanı sıra; teknolojik ve tekrar geliştirilebilir olmasının da fiyat ve süre faktörlerini etkileyeceğini göz önünde bulundurmak gerekmektedir.

 

Web Tasarım

Ticari firmalar için web site zorunluluğu geliyor.

Web Tasarımı Günümüzde, iletişim denince akla gelebilen önemli kavramlardan biri haline dönüşen internet, bireysel ve kurumsal olarak hayatın vazgeçilmez birer parçası haline gelmiştir.

Özellikle ihracat yapan ve yeni pazarlara açılmak isteyen firmalar için web sitesi ideal bir çözümdür. Pazar yerlerinin bulunması, ürünlerinizin hedef kitleye ulaşması ve ürünlerinizi web ortamında maksimum şekilde tanıtılması ancak konusunda uzman firmalar ile mümkündür.

Ürününüzü ya da hizmetlerinizi internet ortamında pazarlayabilmek için başarılı bir strateji ve profesyonel bir tasarım site ziyaretçilerinize ve müşterilerinize iletmek istediğiniz mesajın etkinliği açısından çok önemlidir.

Bizlerde, firmanızın imajına uygun web siteleri tasarlamaktayız. Dizayn çalışmalarınız devam ederken her aşamada görüşlerinizi alarak beklenti ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamaya çalışmaktayız.

Joomla, Prestashop, Opencard gibi açık kod sistemleri kurulum ve tasarımı konusunda uzman kadromuzla çözümler üretmekteyiz.

 

Domain Hosting

Web hosting (barındırma) hazırlamış veya hazırlatmış olduğunuz web sitenizi internet kullanıcıları ile buluşturabilmenizi sağlayan bir hizmettir. Kabaca hazırlanan web site dosyalarınızın kendi bilgisayarınızdan başka bir bilgisayara aktarılma işlemidir. Aslında teknik olarak yine kendi bilgisayarınız dada web sitenizi internete açabilir ve ziyaretçilere ulaştırabilirsiniz ama bunun için gerekli donanım ve internet hızınız yetersiz kalacaktır. Gerekli hızı ve donanımı sağlasanız bile sizin için çok daha pahalıya mal olacaktır.

İşte bu noktada tüm bu teknik bilgiler ile uğraşmak yerine bu hizmeti size belli bir ücret karşılığı sunan firmalardan hazırlamış olduğunuz web sitenizi barındırmak için web hosting hizmeti alabilirsiniz. Aldığınız web hosting hizmeti ile sitenize ait dosyalar, yazılar, resimler, animasyonlar burada depolanacak ve internet kullanıcılarının erişimine sunulacaktır.

Firmamız web tasarımı yaptığı firmalara aynı zamanda web hosting hizmeti de vermektedir.

Sitelerinizin güvenliği, süreleri ve e-mail acımı vb konularında sizin yerinize biz sorumluluk almaktayız. Türkiye’nin en güçlü alt yapısı ile çalışan firmamız 5 yıldır kesintisiz hosting hizmetini yüzlerce firmaya vermektedir.

Site için tasarım yapmış, domain veya hosting alımı yapmış isek en az 3 sene boyunca domain ve hosting hizmetini firmamızdan devam ettirmeniz gerekmektedir.

 

Domain Servis Satış

Firmamız Exper, Acer, Sony gibi ürünleri yetkili bayii olup Türkiye Bilgisayar sektörüne malzeme sağlayan belli başlı firmaların bayisidir. Herhangi ürün almadan önce bizden de fiyat almanızı tavsiye ederiz.

Pc satışı
Notebook satış
Yazıcı satışı
Bilgisayar (oem) parcaları satışı

Teknik Servis
Bakım Anlaşması
Network (ağ) kurulumu
ADSL online sistem kurulumu
Bilgisayar Güvenlik Sistemleri

Online Sistemleri Kurulumu

Özellikle Şubeleri olan yada iş yerindeki bilgilere mekan sınırı olmadan dünyanın herhangi bir noktasından ulaşmak isteyenler için çözümler üretmekteyiz.Böylellikle şubelerinizdeki programları ortak kullanabilirsiniz. İster modem üzerinden port ayarları yaparak, isterseniz Windows 2003 server kurulumu yada benzeri uzak masaüstü bağlantısı yapabileceğiniz programlarla online bağlantılı yazılımlarımızı kullanabilirsiniz.