Dempro Muhasebe Programı

Dempro Muhasebe Programı

Muhasebe Programı ; Stok ,Cari, Fatura, İrsaliye, Sipariş,Teklif, Kasa, Banka, Çek, Senet, Personel, Ödeme Planı, Hızlı Satış (Barkodlu), Call Center, İş Programı, Kur Takibi, Demirbaş, Uyari Sistemi, İnsan Kaynakları ,Evrak Taklıbı ,Haciz Takip, Müşteri-Stok Bazlı Fiyatlandırma, SMS, Devir ve Raporlama Modüllerinden Oluşur.

DEMPRO Muhasebe Programı Genel Özellikleri

Programda kayıt sınırı yoktur.  İstediğiniz kadar şirket, cari, stok açabilir, fatura vb kayıt girebilirsiniz.Herşeyi anında excele aktarabilirsiniz. Çıktıları kendinizde görsel olarak tasarlayabilirsiniz. Pdf ye atararak mail olarak gönderebilirsiniz.

Günlük kurları otomatik alır. Kurlarla işlem yaptığınızda örnein bir ödeme aldığınızda usd ve euro karşılığını otomatik kendisi hesaplar.  Sipariş modülü ile direk cari ve stok modüllerine hareket atmadan ama istediğinzi taktirdede fatura ve irsaliyeye dönüştürebileceğiniz şekilde sipariş ve tekliflerinizi hazırlayabilirsiniz.  Çıktısını alabilir yada direk mail atabilirsiniz.

Kısayol tuşları ile hızlı kullanım sağlar. Ekran tasarımları  tüm modüllerde birbirine benzer olduğunda kolay alışırsınız.  Program akışı içinde sizi yönlendiririr. Zorunlu alanlar cok azdır. cari secip tutar girmeniz yeterlidir. Özel kodlar, grup kodları, acıklama alanları ile kendinize özel bir şekilde kayıtlarınıza daha fazla bilgi girebilir ve bunlarıda raporlayabilirsiniz.Uyarı sistemi ile vade tarihi yazdığınız tüm modüllerden programı ilk açtığınızda size uyarı verir. vadesi gelmiş çek yada senedinizi yada faturanızı size gösterir.

Fatura modülünede çok fazla cıktı alma olanağınız var.  İrsaliyeden faturaya aktarabilirsniz. Toplu irsaliye faturalaştırma vardır.Faturadan direk irsaliye oluşturabilirsiniz. Siparişten irsaliyeye yada fatura modülüne aktarma yapabilirsiniz. Faturada ürün girerken eski girilmiş fiyatlarla karşılaştırır. Stok takibi yapıyorsanız eksi stok uyarısı verir.

Cari kartları acarken iletişim bilgilerinden, banka bilgisine kadar tüm bilgilerini girebilir, özel kod alanları ile ayrıca istediğiniz gruplamaları yapabilirsiniz. Cari hareket olarak devir ve virman işlemleri , borc-alacak dekontları girebilirsiniz. Ürün ve cari arama çok kolaydır. İstediğinzi alandan ve içinden kelimeden stok yada cari bulabilirsiniz.

Stok kartında stok kodu ve adı dışında, marka, grup kodu ve üretici gibi alanları doldurarark fatura ve irsaliye hareketlerinde bu alanlara göre hareket raporu alabilirsiniz.

Kasa takibi yapabilirsiniz. Kasadan birden fazla para birimi ile işlem yapabilirsiniz. Banka modülünde istediğiniz kadar banka tanımlayabilirsiniz.  Bankadan gelen ve giden havale -eft kayıtlarını yapabilirsiniz. Tam entegre olarak otomatik cari hareketine işler.

Çek ve senet modüllerinde kendi evrağınızı ve müşteri evraklarının girişini yapabilirsiniz. Ciro , takasa verme, iade gibi işlemleri yapabilirsiniz. Günü gelen evrağı uyarı sisteminde size uyarır.

Devir işlemleri ile kendiniz yeni şirket oluştururak yeni yıl devirlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Toplu borc-alacak raporu, stok raprou , fatura raporu gibi tüm modüllerden raporlar alabilirsiniz.

Muhasebe Programı istediğiniz para biriminden çalışabildiği gibi, maliyet hesabı yaparak satışlarınızdaki karlılığınızı (alış-satış fiyatı üzerinden) hesaplar. Windows görsel arayüzü ve kolay kullanımı ile zorluk çekmeden tüm işlerinizi programımızda takip edebilirsiniz. Kurulumu, yedeklemesi ve destek verilmesi kolay olan programımız tüm sektörlerde 250 den fazla parametre özelliği ile rahatlıkla firmaya özel ayarlanabilir.

SQL Tabanlı olup, Tüm verileri, her ekranda anında Excel ortamına atabilirsiniz. Kullanıcı Hak Tanımları ile yüksek güvenlik. Ağ ortamında çoklu kullanıcı özelliğine sahiptir. İnternet üzerinden gerek MS 2008 server gerekse MS Windows Xp ile programımızı online (uzak masaüstü bağlantısı) kullanabilirsiniz. Ayrıca modem üzerinden hiçbir ek program gerek kalmadan online kullanmaya elverir. Sesli-görsel, örnekli video Çekimli eğitim cdleri ile programı öğrenmek çok kolay.Toplu ve tek tek SMS ve mail gönderme özelliği kolay ve ucuz iletişim sağlar.Gelişmiş grid (tablo) özelliği ile kendi raporlarınızı Mouse (fare) ile sürükleyerek kendiniz yapabilirsiniz

Fatura modülünden Barkodlu satış ve ayrıca hızlı satış modülü ile perakende satışlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürün arama-bulma çok kolaydır. İçindeki kelimeden rahatlıkla istediğiniz kayda ulaşabilirsiniz.

Grafiksel raporlarla cari, stok, fatura gibi modüllerde grafiksel rapor alabilirsiniz. Aylara göre satış ve alımlarınız, aylara göre bir stogun hareketleri yada bir müşterininizin sizinle ay bazlı cirosu gibi değişik grafiksel raporlar ulaşmak için bir tık yeterli.

Programı El Terminali üzerinden de kullanabilirsiniz. Ana Makineye uzak masaüstü ile bağlanıp stok, cari ve fatura işlemleri yapabilirsiniz. El Terminali için tasarladığımız program ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle temasa geçebilirsiniz. Dokunmatik ekranlar için özel tasarladıımız modüllerle de yine programımızdan stok ve satış modüllerini ekrana dokunarak kullanabilirsiniz.

Ödeme Planı modülü fatura ,çek ve senet modülleri ile entegre çalışarak ve manuel girişe izin vererek firmanızın nakip ödeme akışını takip etmenize yarar.  İşEmri -Servis modülü ise hizmet sektörü başta olmak üzere satış sonrası destek hizmetlerinzide kullanabileceğiniz bir modüldür.

Evrak takibi, demirbaş , Personel ve insan kaynakları modülleri firma içi ayrıca kullanabileceğiniz işlerinizi kolaylaştıran ek modüllerimizdendir.

Kilit özelliği ile normalde (kilitsiz kayıtlarda) silmeye ve değiştirmeye yetkisi olup full yetkisi olmayanlar kullanıcı kilitlediğiniz kaydı değiştiremez ve silemez.

Bu Programımıza bir çok sektörek özel modül ayrıca eklenerek muhasebe ile entegre çalışması saglanmaktadır.

Dempro Muhasebe Programı Modülleri TIKLAYINIZ.

Fiyat 1350 TL + KDV

 

 

Yazar hakkında

dem administrator

2 yorum

Muhasebe Programı Ne İş Yapar | Demsoft Yazılım Muhasebe Programı Sektörel ProgramlarYayın tarihi4:34 pm - Şub 8, 2018

Bu özelliklerin tümünü içerisinde barındıran Dempro Muhasebe Programı ise bizim size tavsiyelerimizden bir tanesidir. Dempro Muhasebe Programı ile gelir-gider işlemlerini yapabilir, haftalık detaylı analiz raporları oluşturabilir, kayıt sınırı diye bir kavram olmadan, günlük kurları otomatik alabileceğiniz, kısa yol tuşları ile hızlı kullanım yapabileceğiniz ve çok daha fazlasını tek program ile kolayca halledebilirsiniz. Dempro Muhasebe Programı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Stok Nedir ? | Demsoft Yazılım Muhasebe Programı Sektörel ProgramlarYayın tarihi4:46 pm - Şub 8, 2018

Dempro Muhasebe Programı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Yorumlar kapalı.