OtoGaleri Araç Satış ve Muhasebe Programı

OtoGaleri Araç Satış ve Muhasebe Programı

Program araç bilgisi, araç alım-satım, masraf, servis, arac bul, rentecar, senet, çek, kasa, banka, cari, fatura, irsaliye, sipariş, stok modüllerinden oluşur.

Oto Galeriler için özel hazırlanmış Otowin Programı ile taşıt bilgileri ile muhasebesel bilgilerinizi birbiri ile bağlantılı olarak girip arac ve cari hareketlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Programımız temel iki unsurdan oluşur. Cari kart ve araç kartı. Yanı araç sattığımız yada aldığımı tüm kişi ve firmaların cari kartlarını cari modülde tanımlamamız gerekiyor. Böylelikle programın muhasebe modüllerinde bu cari karttı kullanaraktan cari hesap takibi yapabilmekteyiz. Araç girerken programımızda kolaylık olsun diye bazı ayrımlara girmişizdir. Örneğin aracın alımı, satımı, bilgileri gibi kısımları böldük. Bundan amacımız yetkilendirmede kolaylık olsun. Örneğin araç satışına yetkisi olmayan biri o araç için satış bilgilerini göremesin. Bununla beraber alım-satım modülümüzde yetkili olan kullanıcı için hem alımı hem de satım işlemini aynı ekranda toparladık.

Otogaleri Programı Modülleri Tıklayınız

Fiyat 1500 TL + KDV

Video İzlemek İçin Tıklayınız

 

Araç Kayıt Ekranı

Masraf Ekleme Ekranı

Araç Rapor Ekranı

Yazar hakkında

Güney Uzun administrator