Demsoft Yazılım | Services


yazılım hizmeti

Firmamız Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları özel programların hazırlanması konusunda da hizmet vermektedir. Demsoft Yazılım, bilgi birikimi ve deneyimi ile firmanız için gerekli olan en stabil yazılımları üretmektedir. Teknolojik gelişmelere uygun, firmaların istek ve talepleri doğrultusunda sektörel, özel yazılımlar geliştirmekte ve firmalara özel proje danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Geliştirilen projelere eğitim ve destek hizmetlerini de birlikte yürütmekteyiz.

Firmamız kendi geliştirdiği eticaret çözümleri ile firmanızın ürün yada hizmetlerinizi eticaret web sitesi ile geniş kitlelere ulaşmasını, internet üzerinden satış yapmanızı, sanal pos çözümleri ile tahsilat yapmabilmenizi sağlamaktadır. Ürünlerimizin en önemli özelliği kendi muhasebe yazılımlarımız ile entegre olmasıdır. Özellikle stok, cari, sipariş ve banka mobülleri web siteniz ile entegre çalışır. Ürünlerin fiyatlarını programdan değiştirdiğinizde web sitenizde de hemen değişir. Siparişler otomatik programa düşer. Sanal pos tahsilatlarınız banka modülüne işlenir. Yanı Muhasebe programımız kullanarak eticaret sitenizi kolayca takip edebilirsiniz.
Windows yada web yazılımların dışında mobil uygulama alanında bir çok projeyi gerçekleştirdik. Kendi uygulamalarımız google play storede halı hazırda kullanıcılara hizmet vermekte. Özellikle ücretli ve ücretsiz yazılımlarla mobil app yazılımı alanında yeni teknolojileri takip ederek başta kendi ürünlerimiz olmak üzere müşterilerimize özel mobil uygulamalar geliştirmekteyiz.
Web Tasarımı Günümüzde, iletişim denince akla gelebilen önemli kavramlardan biri haline dönüşen internet, bireysel ve kurumsal olarak hayatın vazgeçilmez birer parçası haline gelmiştir.

Özellikle ihracat yapan ve yeni pazarlara açılmak isteyen firmalar için web sitesi ideal bir çözümdür. Pazar yerlerinin bulunması, ürünlerinizin hedef kitleye ulaşması ve ürünlerinizi web ortamında maksimum şekilde tanıtılması ancak konusunda uzman firmalar ile mümkündür.

Ürününüzü ya da hizmetlerinizi internet ortamında pazarlayabilmek için başarılı bir strateji ve profesyonel bir tasarım site ziyaretçilerinize ve müşterilerinize iletmek istediğiniz mesajın etkinliği açısından çok önemlidir.

Bizlerde, firmanızın imajına uygun web siteleri tasarlamaktayız. Dizayn çalışmalarınız devam ederken her aşamada görüşlerinizi alarak beklenti ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamaya çalışmaktayız.

Web hosting (barındırma) hazırlamış veya hazırlatmış olduğunuz web sitenizi internet kullanıcıları ile buluşturabilmenizi sağlayan bir hizmettir. Kabaca hazırlanan web site dosyalarınızın kendi bilgisayarınızdan başka bir bilgisayara aktarılma işlemidir. Aslında teknik olarak yine kendi bilgisayarınız dada web sitenizi internete açabilir ve ziyaretçilere ulaştırabilirsiniz ama bunun için gerekli donanım ve internet hızınız yetersiz kalacaktır. Gerekli hızı ve donanımı sağlasanız bile sizin için çok daha pahalıya mal olacaktır.

İşte bu noktada tüm bu teknik bilgiler ile uğraşmak yerine bu hizmeti size belli bir ücret karşılığı sunan firmalardan hazırlamış olduğunuz web sitenizi barındırmak için web hosting hizmeti alabilirsiniz. Aldığınız web hosting hizmeti ile sitenize ait dosyalar, yazılar, resimler, animasyonlar burada depolanacak ve internet kullanıcılarının erişimine sunulacaktır.

Firmamız web tasarımı yaptığı firmalara aynı zamanda web hosting hizmeti de vermektedir.

Özellikle Şubeleri olan yada iş yerindeki bilgilere mekan sınırı olmadan dünyanın herhangi bir noktasından ulaşmak isteyenler için çözümler üretmekteyiz.Böylellikle şubelerinizdeki programları ortak kullanabilirsiniz. İster modem üzerinden port ayarları yaparak, isterseniz Windows 2003 server kurulumu yada benzeri uzak masaüstü bağlantısı yapabileceğiniz programlarla online bağlantılı yazılımlarımızı kullanabilirsiniz.
Geliştirilen yazılım ve sunulan proje hizmetleri ile öncelikli hedeflerimiz; Sektörün gelişmesi ve kalkınması Performans ve verimliliğin artırılması Kontrol ve denetim mekanizmalarının güçlenmesi Kaliteden taviz vermeden, iş gücü ve maliyeti azaltmaktır Aşağıdaki ana başlıklar altında, özel yazılım çözümleri ve proje danışmanlık hizmetleri sunmaktayız; Özel Yazılımlar Sektörel Yazılımlar İnternet üzerinden online kullanılan yazılımlar Ayrıca firmaların talep ve istekleri doğrultusunda web tasarım hizmetleri de sunmaktayız. Özel yazılım ve proje hizmetlerinin teslim süreleri ve maliyeti; uzman kadromuzun yaptığı analiz çalışmaları sonunda belirlenmektedir.
Firmaların bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, server, hub, antivirus vb. çevre birimlerlerinde sorun meydana geldiğinde, yerinde yada uzaktan anında çözüm üretmek ve firmanın bilişim alt yapısını ayakta tutmak için aylık bakım anlaşmaları yapmaktayız. Özellikle birden fazla bilgisayarı olan firmaların windows formatlarını yapmak artan dataların yedeklenmesi, yazılımların tekrar kurulması bağlamında profosyonel ellerde yürütülmesi gereken süreçlerdir. Bu bağlamda 15 yıldan fazla donanım, network ve yazılım tecrübesi ile firmamız bakım anlaşmaları ile firmanızın bilişim çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyacaktır

© Demsoft 2020

Style Selector
Oregional Skin
bootstrap business templates bootstrap business templates
Bootswatch Skins (11)
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates

These are just examples and you can build your own color scheme in the backend.

Background Patterns
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates