Turizm Acenta Programı

Turizm Acenta Programı

Turizm Acenta Muhasebe Programı

Otel rezervasyon bölümünde basıt olarak müşteri, otel, acente ve oda bilgileri girilerek tutarları hesaplanır. Girilen tüm alanlara göre raporlar alınabilinir. Çıktılar verilebilirsiniz.Bilet satış modülümüzde otobus, ucak, gemi gibi bilet satışlarınızı tek bir ekrandan takip edebilirsiniz. Rentecar modülünde araclarınızı tanıttıktan sonra müşteri, güzergah, kiralama bilgilerini girip takip edebilirsiniz.

Programımız istediğiniz parabiriminden çalışabildiği gibi, maliyet hesabı yaparak satışlarınızdakı karlılığınızı (alış-satış fiyatı üzerinden) hesaplar. Windows görsel arayüzü ve kolay kullanımı ile zorluk çekmeden tüm işlerinizi programımızda takip edebilirsiniz. Kurulumu, yedeklemesi ve destek verilmesi kolay olan programımız tüm sektörlerde 250 den fazla parametre özelliği ile rahatlıkla firmaya özel ayarlanabilir.

SQL Tabanlı olup, Tüm verileri ,her ekranda aniında Excel ortamına atabilirsiniz. Kullanıcı Hak Tanımları ile yüksek güvenlik. Ağ ortamında çoklu kullanıcı özelliğine sahiptir. İnternet üzerinden gerek MS 2008 server gerekse MS Windows Xp ile programımızı online (uzak masaüstü bağlantısı) kullanabilirsiniz. Ayrıca modem üzerinden hiçbir ek program gerek kalmadan online kullanmaya elverir. Sesli-görsel, örnekli video cekimli eğitim cdleri ile programı öğrenmek çok kolay.Toplu SMS Gönderme Özelliği kolay ve ucuz iletişim sağlar.Gelişmiş grid (tablo) özelliği ile kendi raporlarınızı mause (fare) ile sürükleyerek kendiniz yapabilirsiniz.

Piyasadaki diğer programlara binler vermeden önce özellikleri karşılaştırın. Tüm programlardaki ortak özelliklerin dışında DEMSOFT’ta daha fazlasının olduğunu göreceksiniz. Türkiyenin her ilinde turizm acenta programı müşterisi olan, sektörde 10. yılına doldurmaya hazırlanan, sürekli programını geliştirildiğine şahit olacağınız bir yazılım firmasıyız.

Turizm Acenta Programı 1800 TL+Kdv

             

 

Bilet Satış Ekranı

Bilet Satış Ekranı

Rent A Car Ekranı

Rent A Car Ekranı

 

Yazar hakkında

dem administrator

Bir cevap yazın